Мехенді — розкіш на тілі
Саме в теплий сезон ми починаємо ставити експерименти над собою і своїм тілом. Останнім часом все більш популярними стають малюнки хною на тілі. Скоро сезон відпусток, і напередодні заслуженого відпочинку, ми теж вирішили оцінити новий тренд і вирушили малювати мехенді на руці. Тепер готові поділитися з тобою своїми враженнями.На мехенді я зважилася з метою експерименту і навіть не думала про те, який малюнок б хотіла. Але як виявилося, це не обов'язкова умова гарного візерунка на руці. Іноді майстер може малювати, виходячи зі своїх особистих відчуттів і сприйняття клієнта.
Особливості розпису хною:
- Після процедури хна має побути на шкірі щонайменше три години. Щоб надати кольору насиченості, хну залишають на 6–8 годин (з обгортанням, для збільшення температури). Потім фарбу легенько стирають, а шкіру змащують рослинною олійкою.
- У перші години після розпису слід уникати контакту з водою та активних рухів.
- Якщо відразу після нанесення малюнок яскраво-оранжевий, не хвилюйтесь — через 24 години він потемніє.
- Якщо одразу ж після розпису почати засмагати, можна отримати приголомшливий результат: шкіра навколо засмагне, а зображення залишить білий мереживний слід. Такий малюнок можна носити 3–4 місяці, поки не зійде засмага.
- Найчастіше розпис хною роблять на долонях і ступнях. В цих місцях шкіра має вищий рівень кератину, що дозволяє досягнути темнішого відтінку.
Види мехенді:
Арабський. Втілює в собі квіткові мотиви, які нагадують арабський живопис та вишивку.
Африканський (марокканський, берберський). Містить елементи геометричних фігур з додаванням квіткових мотивів.
Індійський. Візерунки в основному складаються з орнаментів, ліній та точкових малюнків. Пакистанські та індійські малюнки наносяться не тільки на стопи і долоні, але й вище.
Азіатський. Цей стиль увібрав до себе елементи близькосхідних та індійських візерунків.
Хна для мехенді більш дрібного помелу, ніж для фарбування волосся. Вона буває натуральною та синтетичною. Остання небезпечна для шкіри, може викликати алергію і навіть опіки, тому радимо використовувати тільки натуральну. Вона коричневого кольору, але її можна підфарбувати басмою. Вийде чорна або бордова – в залежності від концентрації.
Увага остерігайтесь опіків від "Чорної хни"!!!
Якщо вам обіцяють що буде триматися 3-4 тижні чорна хна — чекайте на опік!
Зачасту на курортах (Туреччина, Єгипет, Чорногорія і т.д) «майстри» використовують суміш називаючи її «чорною хною» — буває що вона містить урзол! Він викликає дерматити, роздратування та хімічні опіки! Також він має властивість накопичуватися в організмі!
Багато людей отримують тяжкі опіки і довго потім зводять шрами.
Існує гіпоалергенний чорний барвник із хною, який досвідчені майстри знають. Він тримається 5-10 днів. Ще є джагуа-гель — він теж безпечний, тримається від 10-25 днів, але в рази дорожчий.
Сама по собі хна коричнева! Вона має цілющі та охолоджуючі властивості, тримається 1-4 тижні (залежить від різних факторів: особливість шкіри, частини тіла та ін.)
ЯКЩО СУМНІВАЄТЕСЯ В МАЙСТРІ — КРАЩЕ ПОПЕРЕДНЬО ЗРОБИТИ ТЕСТ НА НЕВЕЛИЧКІЙ ДІЛЯНЦІ ШКІРИ! (на зап'ясті, з тильного боку руки)


Комментариев нет:
Отправить комментарий